Laserowe usuwanie włókniaków - na czym polega?

2017-12-02
Usuwanie włókniaków laserowo to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet, którym zależy na ładnym wyglądzie skóry. Na czym polega ten coraz popularniejszy zabieg? 

Czym są włókniaki?


Włókniaki to zmiany skórne, które powstają z przyczyn czysto genetycznych lub hormonalnych. Nie ma z nimi nic wspólnego prowadzony tryb życia, używki lub inne czynniki. Problemem jest to, że najczęściej nie reagują one na żadne delikatne zabiegi kosmetyczne jak peelingi czy stosowanie drogich kremów. Z tego względu w prawie każdym przypadku konieczne jest chirurgiczne usuwanie włókniaków w specjalistycznym gabinecie.

Jak przebiega laserowe usuwanie włókniaków?


Do niedawna stosowaną w większości przypadków metodą leczenia było wycinanie skalpelem. Niestety - niezależnie od tego, jak wprawnej ręki nie miałby chirurg plastyczny, laser zawsze daje dużo lepszą dokładność, a co za tym idzie - lepsze efekty. Widoczne jest to przy wszystkich zabiegach, laserowe usuwanie włókniaków Białystok to jednak znakomity przykład, jako że związany z medycyną estetyczną. Zabieg przebiega bardzo szybko, a co najważniejsze - przy małych zmianach nie ma potrzeby szycia! To wszystko sprawia, że znakomita większość klientów wychodzi z gabinetu zadowolona.